دستورالعمل برگزاری دوازدهمین آزمون طراحی و اجرای سامانه های نوین آبياری

به گزارش معاونت آموزشی و فنی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور دوازدهمین آزمون طراحي و اجراي سامانه­ هاي نوین آبياري به صورت سراسری در 23 حوزه امتحانی، نهم و دهم آذرماه سال جاری برگزار می گردد. دستورالعمل، حوزه های امتحانی، برنامه زمانبندی و شرایط قبولی آزمون مذکور به شرح ذیل می باشد.

1- آزمون طبق جدول پيوست در روزهاي پنجشنبه (96/09/09) و جمعه (96/09/10) برگزار مي­شود.

2- وظايف استان ­هاي مسؤول برگزاري آزمون (حوزه­ ها):

مسؤولیت برگزاری دوازدهمین آزمون طراحی و اجرای سامانه های نوین آبیاری با رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی حوزه امتحانی مربوطه بوده و نیازی به اعزام نماینده سازمان مرکزی به حوزه ­های امتحانی نمی­باشد.
آدرس دقيق محل برگزاري آزمون حداقل 10 روز قبل از آزمون، از طرق مختلف (ارسال پیامک، وب سایت و ...) به متقاضیان آزمون من­جمله استان­ هاي مدعو (استان­ هاي مهمان) اطلاع­ رسانی شود.

(تلفن تماس متقاضیان در فایل اکسل لیست متقاضیان قابل دسترسی می باشد).
لیست اعضای خود و استان­ های مدعو (متقاضیان دوازدهمین آزمون آبیاری) را از فایل اکسل لیست متقاضیان تفکیک کرده و بر اساس نوع تقاضا (طراحی، اجرا و یا تک­ درس) اقدامات لازم را انجام دهند.
به مفاد نامه حاضر و پیوست­ های آن نآن توجه شود و اطلاعات لازم در مورد تاريخ برگزاري، شرايط قبولي و دستورالعمل برگزاري به طرق مختلف به ­اطلاع داوطلبان رسانده شود.
متقاضیان آزمون بایستی از تاریخ چهارشنبه مورخ 96/09/01 با مراجعه به پروفایل خود در سامانه الکترونیکی سازمان به آدرس www.iaeo.ir، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
هويت داوطلبان به ­ويژه داوطلبان مهمان بر اساس کارت ورود به جلسه و اصل كارت ملي و یا اصل كارت عضويت معتبر احراز شود (مسؤوليت شناسایي و تطبيق كارت ملي و یا كارت عضويت داوطلب با چهره وي به ­عهده معاون آموزشي و فني استان و يا نماينده وی می­باشد).
اسامي داوطلبان (حاضر و غايب) شركت كننده در دوازدهمین آزمون طراحي و اجراي سامانه­ های نوین آبياري طبق فرم پيوست به همراه صورت­جلسه برگزاري آزمون در پاكت مخصوص لاك و مهر و به سازمان مرکزی ارسال شود.
در صورتجلسه تنظيمي مربوط به برگزاري آزمون (طبق فرم پيوست) حتما اسامي افراد غايب به­ صورت جداگانه قید شود.
سؤالات آزمون به­ صورت لاک ­و­مهر شده از طریق پست پیشتاز دو قبضه به حوزه ­های امتحانی ارسال می شود و حتما بایستی در حضور اعضای کمیته برگزاری آزمون (رییس سازمان، معاون آموزشی و فنی استان و نماینده مدیریت آب و خاک استان) قبل از شروع آزمون گشوده شود. طبق برنامه زمان­بندی شده، سؤالات تا سه روز قبل از آزمون، به دست حوزههای امتحانی خواهد رسید. لذا ضروری است حوزه ­های امتحانی در صورت تأخیر در دریافت سؤالات، حتما موضوع را در اسرع وقت به معاونت آموزشی و فنی سازمان مرکزی اطلاع دهند.
دفترچههای مربوط به افراد غایب بایستی در سازمان حوزه امتحانی نگهداری شده و در صورت نیاز در دوره­های بعدی میتوانند به­ عنوان نمونه سؤال مورد استفاده قرار گیرند. همچنین کارت ورود به جلسه متقاضیان بایستی پس از پایان آزمون از متقاضیان اخذ و در سازمان حوزه امتحانی نگهداری گردد و نیازی با ارسال به سازمان مرکزی نمی­ باشد.
پس از برگزاری آزمون، پاسخنامه­ های افراد حاضر در جلسه امتحانی به ترتیب حروف الفبا به همراه یک نسخه صورتجلسه مربوطه (که به امضای کمیته اجرایی آزمون رسیده است) بایستی در حضور کمیته اجرایی آزمون، لاک ­و­مهر شده و حداکثر 24 ساعت پس از پایان آزمون، از طریق پست پیشتاز دو قبضه به معاونت آموزشی و فنی سازمان مرکزی ارسال گردد.


3- وظايف ساير استان­ها:

معاونين آموزشی و فنی استان­ هایي كه داوطلبان آن­ها در حوزه ­هاي آزموني ساير استان­ها شركت مي­ نمايند، بايد اقدامات زير را انجام دهند:

هماهنگی لازم در خصوص لیست اعضای خود در حوزه امتحانی مربوطه را انجام دهند.
آدرس و كروكي دقيق محل برگزاري آزمون را از استان مربوطه اخذ و حداقل 10 روز قبل از آزمون، از طرق مختلف (پیامک، وب­سایت و ...) به متقاضیان آزمون اطلاع ­رسانی کنند.
طبق مفاد نامه حاضر و پیوست­های آن، اطلاعات لازم در مورد تاريخ برگزاري آزمون، شرايط قبولي و دستورالعمل برگزاري به­ نحو مقتضي به اطلاع داوطلبان رسانده شود.
به كليه داوطلبان تأكيد شود كه ورود به جلسه آزمون فقط با ارائه کارت ورود به جلسه به ­همراه اصل كارت ملي و یا اصل كارت عضويت ميسر می باشد.


حوزه های امتحانی، برنامه زمانبندی و شرایط قبولی آزمون

 

 
خواندن 367 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 23 دی 1396 ساعت 06:46

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آمار بازدید

صفحات بازدید شده امروز
0
بازدید از صفحات دیروز
بدون اطلاعات
بازدیدکنندگان دیروز
بدون اطلاعات
بازدید کنندگان هفته گذشته
بدون اطلاعات

نظرسنجی

میزان رضایتمندی خودرا ازخدمات نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بیان کنید ؟

شماره تلفن های سازمان

  • صدور پروانه دام و طیور-گلخانه و گیاهپزشکی:03832263100
  • امور اداری و مالی:03832243006
  • دفتر رئیس و روابط عمومی:03832229405
  • صدور پروانه شیلات - عضویت و رتبه بندی: 03832240111
  • واحد آموزش: 03833377075
بالا